Kvantové proměny

Práce s vědomím a podvědomou myslí. Můžeme sami regulovalovat a uzdravovat své tělo. Máme v sobě mimořádné schopnosti, které to dokáží.
Můžeme sami regulovalovat a uzdravovat své tělo.

U každého orgánu v našem těle byla zdokumentována schopnost léčit se a opravovat genetická poškození, pokud k tomu má správné prostředí. Máme v sobě mimořádné schopnosti, které to dokáží. Máme nástroje, kterými si můžeme vytvářet lepší život. Vědecká poznání Kvantové fyziky, Neurovědy, Epigenetiky, propojení těla a mysli dokazují tyto možnosti.

vztahy
Všichni v sobě máme vnitřní moudrost a sílu

díky které můžeme překonat i ty nejtěžší životní situace a vyléčit se ze svých nemocí. Pomůžu vám spojit se s vaší vnitřní silou. Pomůžu vám pochopit a uvědomit si důvod vašich problémů, které následně odstraníme. Zaměříme se na uvědomění si podvědomých programů, které negativně ovlivňují váš život. Nemoci a trápení, které v životě prožíváme, nevznikají sami od sebe, ale vznikají na základě nesouladu uvnitř člověka.

vztahy
Vědomá práce na sobě

Moc ráda pomohu všem, kteří se opravdu z celého srdce touží uzdravit a osvobodit od svého trápení. Těm, kteří touží poznat sami sebe a shodit okovy, které je svazují a brání jim v radostném životě. Vše máme ve svých rukách. I naše zdraví. Nejsme bezmocní, právě naopak.

vztahy

Zaměřuji se především na problémy

vztahove
Vztahové

Problémy ve vztazích jsou odrazem našich nezpracovaných bolestí z minulosti. Vše, co jsme zažili, máme uložené v naší podvědomé mysli.

zdravotni
Zdravotní

Vědomá práce s myslí a vědomím na úrovni duše. Existuje způsob, jak aktivovat imunitní systém pomocí vaší mentální a emocionální práce s propojením vědy kvantové fyziky.

1x konzultace

1000

1 klient

1 x 70 min

Osobně

Online

4 x konzultace

3500

1 klient

4 x 70 min

Osobně

Online

Platnost 3 měsíce

Hodnocení 5 z 5 hvězdiček na základě mých klientů!

Klienti z celé republiky se mnou mají výborné zkušenosti
Co o mně říkají:
logo
Veru, opět jsi mě zachránila. Už jsem myslela na nejhorší. Děkuji za tvůj čas, jsem ti nesmírně vděčná.
Lenča
psychika