Harmonizace

Meditace Harmonizace těla a mysli

Zdarma

5.0

(7)

Popis

Zklidněte a zharmonizujte své tělo a mysl v příjemné krajině. Propusťte a nechte ze sebe smýt jemným vodopádem napětí, stres, strachy, obavy, smutek a další emoce, které Vám brání prožívat život v harmonii, radosti a lásce.

14 dní na vrácení

Není to podle vašich představ? Máte 14 dní na vrácení

Doručujeme na email

Meditaci automaticky obdržíte na email

Potřebujete poradit?

Popis
Meditace harmonizace těla a mysli
Délka trvání: 15:20 minut
  • Uvolněte stres a napětí a příjemně zharmonizujte své tělo i mysl s touto vedenou meditací za doprovodu hudby na frekvenci lásky 432 Hz.
  • Propusťte stres, napětí, strachy, obavy, smutek.
  • Naplňte své tělo novými pocity klidu, harmonie, lásky, radosti.
  • Zklidněte svou mysl a myšlenky.
Zklidněte a zharmonizujte své tělo a mysl v příjemné krajině. Propusťte a nechte ze sebe smýt jemným vodopádem napětí, stres, strachy, obavy, smutek a další emoce, které Vám brání prožívat život v harmonii, radosti a lásce. Naplňte své tělo těmito novými pocity.
Účinek této meditace umocňuje hudba, která ji doprovází. Je laděna na frekvenci 432 Hz, což má na tělo i mysl úžasný účinek. Hudba laděná na frekvenci 432 Hz je známá jako léčivá hudba. Spojuje nás s naším vědomím, zklidňuje a uvolňuje v nás napětí. Uvolňuje uložené emoce působením frekvencí na naše tělo i těla energetická. Ulevuje od stresu. Vibruje na principech přirozených vln posvátné geometrie.

Další meditace