meditace na miru

Meditace "NA MÍRU"

1500 Kč

5.0

(8)

Popis

Máte nějaké starosti, bolesti, nemoci... ? Nahraji Vám meditaci na "míru" na Váše přání.

14 dní na vrácení Není to podle vašich představ? Máte 14 dní na vrácení
Doručujeme na emailMeditaci automaticky obdržíte na email

Potřebujete poradit?

Popis
Řešíte nějaké starosti, bolesti, nemoci? Řešíte jakýkoli problém a nevíte, jak se ho zbavit? Zkuste meditaci "NA MÍRU".
Meditace je cesta k nalezení vnitřní harmonie, sebepoznání, rozšiřování vědomí a je vynikajícím pomocníkem při uzdravování.
Při meditaci se dech a tlukot srdce velmi zpomalí. Dostaneme se do hlubokého klidu a ucítíme bezpodmínečnou lásku. Je vědecky dokázáno, že hypofýza při meditaci dělá úžasné věci. Uvolňuje oxytocin, dopamin, relaxin, endorfiny... vše dobré, co  tělo vytváří. V meditaci můžeme programovat svou mysl a tělo.
Jedná se o 2 vedené meditace:
1. Meditace, která bude zaměřena na vizualizaci, při které odstraníte a propustíte váš problém, starosti, bolesti... a naprogramujete si svou novou možnost. Jak tato meditace funguje si přečtěte níž.
2. Subliminační nahrávka (podprahová) - velmi oblíbený způsob, jak přeprogramovat podvědomé vzorce. Obsahuje afirmace, které si ihned neuvědomíš, protože ti přechází rovnou do podvědomí. Je to skvělý, rychlý a jednochý způsob, jak se naprogramovat na něco, na co nejsi zvyklá. Afirmače ihned přijímáš za pravdivé, protože na ně nemáš zaměřenou vědomou pozornost a jde rovnou do tvého podvědmí, kteréje neanalizuje, ale přijímá.
Meditaci budeme směrovat tak, aby se stala naším obrovským pomocníkem. Můžeme programovat svou mysl a tělo. Prožitky v meditaci dokážou mít reálnější vizi, než ve fyzickém světě, a tak dokážou smazat prožitek z minulosti. Mozek nerozlišuje a nepozná rozdíl, zda se tak již opravdu stalo nebo se jedná jen o představu. Nerozpozná rozdíl mezi fyzickým nacvičováním nebo jen učením. Můžeme přirozeně začít myslet jinak. Mentální nácvik a správná představa v budoucí realitě to změní. Tělo reaguje na mysl a začíná žít v budoucnosti ne v minulosti. Původní negativní uložené emoce, které nám ubližovaly a způsobily problémy nebo nemoc, tak můžeme přepsat na pozitivní, povznášející pocity, které způsobí uzdravení na buněčné úrovni. Nové výzkumy studií kmenových buněk dokazují, že změnou prostředí změníme i projev buněk. My jsme ti, kdo můžou měnit vnímání tohoto prostředí. Vynikajícím pomocníkem je právě opakovaná meditace.
Meditaci můžeme využít i na vaše zdravotníproblémy. Namluvím Vám osobní meditaci, přímo pro Vás. Nejprve probíhá osobní konzultace. Společně najdeme příčinu a řešení Vašeho problému. Vysvětlím Vám proč a jak vše úžasně funguje :-). Naučím Vás se správně uvolnit a napojit na své tělo a vědomí. Následně Vám pošlu přesně cílenou meditaci přímo pro Vás, za doprovodu hudby na frekvenci lásky 432 Hz. Hudba na této frekvenci má pozitivní účinky na naše tělo i mysl. Spojuje nás s naším vědomím, zklidňuje a uvolňuje napětí a zvyšuje účinky.
Opakovaným posloucháním osobní vedené meditace, přeprogramováte uložené podvědomé programy ve naší mysli a mažete emoční vzpomínky v těle, což způsobuje uzdravení na buněčné úrovni. Zničí se staré návyky a znovuobjevují nové. Ničí se staré synaptické spoje a vytváří se nové. Vědomě si vytváříte svou budoucnost, kterou poté žijete.

Další meditace