Sebeláska

Meditace Sebeláska

220 Kč

5.0

(7)

Popis

Naše vztahy jsou odrazem našeho vnitřního nastavení a přesvědčení. Začít musíme u toho nejdůležitějšího. Vztahu sám k sobě, k naší sebelásce. Uložené pocity ublíženosti, smutku, bolesti,lítosti se nám odrážejí v našem životě i ve všech ostatních vztazích.

14 dní na vrácení

Není to podle vašich představ? Máte 14 dní na vrácení

Doručujeme na email

Meditaci automaticky obdržíte na email

Potřebujete poradit?

Popis
Sebeláska
Délka trvání: 22:17 minut
  • Je v životě každého klíčová
  • Je zdroj energie
  • Podporuje fyzické i psychické zdraví
  • Formuje se již od dětství
  • Je základem pro lásku ve všech ostatních vztazích
  • Meditace je doprovázená hudbou na frekvenci lásky 432 Hz, která přispívá k harmonizaci těla a duše
Naše vztahy jsou odrazem našeho vnitřního nastavení a přesvědčení. Začít musíme u toho nejdůležitějšího. Vztahu sám k sobě, k naší sebelásce. Uložené pocity ublíženosti, smutku, bolesti, lítosti... se nám odrážejí v našem životě i ve všech ostatních vztazích.
Oblast vztahů poskytuje největší možnost k osobnímu růstu. Vztahy jsou základem všeho a jsou všude kolem nás. Vztahy v rodině, k rodičům, sourozencům, partnerovi, kolegům, zemi, přírodě, zvířatům, práci... A ten nejdůležitější vztah, vztah sám k sobě.
Pokud nemáme dostatečnou sebelásku, vidíme se tak, jak nás vnímají druzí lidé, nevěříme si, podceňujeme se, nelíbíme se sami sobě, máme komplexy a nedokážeme se vidět jako krásné, schopné, jedinečné bytosti. Nedostatek sebelásky negativně ovlivňuje náš osobní vztah, partnerský i pracovní. Všechny vztahy jsou vzájemně propojeny. Pokud se naučíme mít rádi sami sebe, budeme mít rádi o ostatní. Zdravá sebeláska je pro nás velmi důležitá. Máme pozitivní náhled na život, věříme si, jsem odvážní, dobře se rozhodujeme a lehce se vypořádáváme s problémy.
Meditace je doprovázena hudbou na frekvenci lásky 432 Hz. Pomáhá spojit se s Vaším vědomím a vede Vás k hluboké meditaci, která má úžasné účinky. Je důležité při ní prožívat všechny emoce a pocity hluboko ve svém srdci.

Další meditace