Sebeláska

Meditace Sebeláska

220 Kč

5.0

(7)

Popis

Naše vztahy jsou odrazem našeho vnitřního nastavení a přesvědčení. Začít musíme u toho nejdůležitějšího. Vztahu sám k sobě, k naší sebelásce. Uložené pocity ublíženosti, smutku, bolesti,lítosti se nám odrážejí v našem životě i ve všech ostatních vztazích.

14 dní na vrácení Není to podle vašich představ? Máte 14 dní na vrácení
Doručujeme na emailMeditaci automaticky obdržíte na email

Potřebujete poradit?

Popis
Sebeláska
Délka trvání: 22:17 minut
  • Je v životě každého klíčová
  • Je zdroj energie
  • Podporuje fyzické i psychické zdraví
  • Formuje se již od dětství
  • Je základem pro lásku ve všech ostatních vztazích
  • Meditace je doprovázená hudbou na frekvenci lásky 432 Hz, která přispívá k harmonizaci těla a duše
Naše vztahy jsou odrazem našeho vnitřního nastavení a přesvědčení. Začít musíme u toho nejdůležitějšího. Vztahu sám k sobě, k naší sebelásce. Uložené pocity ublíženosti, smutku, bolesti, lítosti... se nám odrážejí v našem životě i ve všech ostatních vztazích.
Oblast vztahů poskytuje největší možnost k osobnímu růstu. Vztahy jsou základem všeho a jsou všude kolem nás. Vztahy v rodině, k rodičům, sourozencům, partnerovi, kolegům, zemi, přírodě, zvířatům, práci... A ten nejdůležitější vztah, vztah sám k sobě.
Pokud nemáme dostatečnou sebelásku, vidíme se tak, jak nás vnímají druzí lidé, nevěříme si, podceňujeme se, nelíbíme se sami sobě, máme komplexy a nedokážeme se vidět jako krásné, schopné, jedinečné bytosti. Nedostatek sebelásky negativně ovlivňuje náš osobní vztah, partnerský i pracovní. Všechny vztahy jsou vzájemně propojeny. Pokud se naučíme mít rádi sami sebe, budeme mít rádi o ostatní. Zdravá sebeláska je pro nás velmi důležitá. Máme pozitivní náhled na život, věříme si, jsem odvážní, dobře se rozhodujeme a lehce se vypořádáváme s problémy.
Meditace je doprovázena hudbou na frekvenci lásky 432 Hz. Pomáhá spojit se s Vaším vědomím a vede Vás k hluboké meditaci, která má úžasné účinky. Je důležité při ní prožívat všechny emoce a pocity hluboko ve svém srdci.

Další meditace